комунальний заклад освіти "Покровська гімназія №1"

Розклад дзвінків

Багата на події та враження п'ятниця - у Покровській гімназії. Встигли і у флешмобі прийняти участь і у спортивно - туристичному еко-квесті "Ми нащадки козацької слави".Спробували свої сили на смузі перешкод на зупинці "Юний турист". Потанцювали з Алісою Павлівною, поспівали на зупинці "Зелена планета", позмагалися інтелектуально на військово-історичній та оліпмійській зупинці.

Згадали лікарські рослини разом з Юлією Сергієвною на зупинці "Зелена планета".А також проявили обізнаність з питань екології та охорони навколишнього середовища на зупинках " Друге життя відходів" та " Сортування".

У перший осінній день у "Покровській гімназії N1" пролунав перший дзвінок, який  сповістив про початок нового навчального року. Правда, в цьому році свято проходить із поправками на карантин, однак від того воно не стало менш очікуваним для дітей, батьків та вчителів. Для учнів 1 та 9-х класів свято відбулося традиційно - Святкова лінійка до 1 вересня.
На святковій лінійці з вітальним словом до присутніх звернулася начальник Відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Покровської селищної ради Власова Наталія Василівна, яка побажала учням сили, наснаги для здобуття знань.
До присутніх також звернувся директор Покровської гімназії - Гончаров Сергій Володимирович, який висловив сподівання, що навчальний рік пройде легко та продуктивно як для учнів так і для вчителів.
Учні 2-8 класів провели урочистості у класних кімнатах разом з класними керівниками.

16 лют. 2022
День єднання України