22.01.2022

КЗО «Покровська гімназія №1»

Заходи до Дня Соборності України

З метою формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у КЗО «Покровська гімназія №1» розроблено та реалізовано загальношкільний проект  «Ніщо нас не спинить, лунає наш клич: Хай буде вкраїна Соборна навік».

У рамках проекту проведено:

• Танцювальний флешмоб «Ми, діти України, за руки візьмемось,

З’єднавшись назавжди, один одному всміхнемось».

• Естафета речівок «Україна Соборна держава»
  • Пісенне коло «Заспіваймо пісню про Україну»
  • Виставку дитячих робіт «Україна Соборна держава, ти для мене як мати одна».
  • Години спілкування «В єднанні сила і міць держави»

Заходи з реалізації проекту проводилися з 17 по 21 січня 2022 року.У реалізації проекту прийняло участь 379 здобувачів освіти закладу та педагогічний колектив. Діти  та педагоги з великим задоволенням приймали участь у заходах. Фінальною крапкою стало проведення  танцювального  флешмобу, (у якому прийняли участь учні 1-ших та 4-9 класів) та естафети речівок «Україна Соборна держава».

Учні закладу впевнені , що Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.