12 листопада в Україні відзначається екологічне свято- День синички.

14.11.2021
12 листопада в Україні відзначається екологічне свято- День синички.

12 листопада в Україні відзначається екологічне свято- День синички. З ініціативою про його установі виступили представники Союзу охорони птахів України.
У слов'ян існує повір'я, згідно з яким саме до 12 листопада до житла людини прилітають зимуючі пернаті. Серед них обов'язково присутні і жовтогруді синиці.
Учні гімназії разом із педпрацівниками та працівниками КЗК "Покровський центр дозвілля" розвісили годівнички на подвір'ї закладу, навколо Центру дозвілля та центральному парку смт.Покровське.
Проведення акції не лише допомагає птахам, а й сприяє підвищенню екологічної свідомості. Дітям розповіли чим годувати птахів взимку, особливості зимівки пернатих.